Svatba

Domů   

Dovolila jsem si od Nicka uzmout na jeho stránkách trochu místa, abychom našim známým a kamarádům mohli ukázat něco málo z naší svatby.

 

Ahoj lidičky. Jak už mnozí víte, tak se konala naše svatba dne 21. července 2006 v Průhonicích. Počasí se vyvedlo, jenom bylo trochu "teplo". Celý den byl super a bylo to moc fajn. Dokonce jsme s sebou měli našeho zrzavého "synka" Nicka. Ještě jednou chci všem poděkovat, že jste tam s námi byli a ti kdo nebyli tak děkujeme za přání a samozřejmě za svatební dary:o)

Dovolila jsem si vlastními slovy popsat náš den "D"

Ráno jsme vstávali celkem brzy. Nevím v kolik ženich ale já už jsem byla v šest ráno připravená s mokrou hlavou na přeměnu. Účes mi dělala moje sestra Markéta s kamarádkou Renatou. Holky jsou opravdu moc šikovné, a musím říct, že se jim to moc povedlo. Pak nastoupila moje kamarádka vizážistka Míša. Tak ta si se mnou taky dala dost práce, abych pak na fotkách vypadala "okouzlující". Výsledek ani nemusím komentovat. Opravu má ručičky ze zlata. Pak přišlo strojení do šatů a pak to vzalo rychlý spád. Najedou už byl čas odjezdu. Ženich přivezl kytky. Mimochodem kytky byly taky super, zdravíme kamaráda Pavla:o) a jelo se do Průhonic. A tak najedou stojím vedle svého vyvoleného a pan radní se už jenom ptá "berete si zde.....atd. Chvíli ticho.... ANO - ANO a bylo to:o) Bylo to pěkný, úplná romantika a ani jsme nebyli moc nervózní. Pak si nás vzal do parády pan fotograf, který udělal nááádherný fotky. Můžu jen doporučit. Po vyčerpávající práci modelů jsme nasedli do aut a jeli jsme směr Dolní Chabry, kde už pro nás v restauraci Karel byl připraven oběd. Jídlo bylo vynikající a bylo ho tolik, že jsme s Járou včetně hostů jenom funěli. Pak už se jedlo, pilo, tancovalo a veselilo. Samozřejmě proběhl i můj únos. Byla to pěkná svatba a moc se nám to líbilo. Pokud už teď tedy mohu mluvit za oba. Všechno jsme samozřejmě dokumentovali, tak na celý ten průběh se můžete podívat na fotkách.
Tímto chci ještě jedou poděkovat všem těm, co se podíleli na tom, aby náš den byl super a samozřejmě nemůžu zapomenout na oboje rodiče a prarodiče (naše milé babičky). Hlavně chci taky poděkovat mojí mamce, která mi se vším moc pomohla a byla takovou mojí dvorní poradkyní. Díky moc.

Můžete se juknout do na fotečky. Jsou tam teď zatím ty, které jsme pořídili z našich foťáků. Fotky od profesionálního fotografa p. Letzla jsou na adrese http://ltl-studio.cz/web a heslo je visit21

Mějte se všichni krásně, zdraví manželé Mikešovi a malý zrzounek Nikoušek Hirkášek Mikešáček:o)))

Fotečky 1 (hlavně je tam ranní příprava a něco ze svatby)
Fotečky 2 (obřad, hostina a večerní veselení)